Aktualnie znajdujesz sie na: StartO nasCzytaj dalej

O nas

Witamy na stronie „AUDYTING” Sp. z o.o., spółki wpisanej na listę pomiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, w dniu 20 grudnia 2005 roku, pod numerem 3075.
Podmiot powołany został przez Annę Grędzińską - Jednaszewską, biegłego rewidenta, laureatkę ogólnopolskiego konkursu „Księgowy Roku 2004”, pełniącą do chwili obecnej, funkcję kluczowego biegłego rewidenta.

Naszą misją jest świadczenie kompleksowej usługi audytorskiej oraz księgowo-podatkowej na najwyższym poziomie jakości, aby zmieniające się otoczenie gospodarcze, prawne i podatkowe nie wpłynęło negatywnie na zakładane plany rozwoju i budowanie marki naszych klientów.
Nasze usługi wykonujemy w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Działamy zgodnie
z zasadami etyki oraz standardami rewizji finansowej. Zadowolenie Klientów stanowi dla nas podstawowy priorytet. Dążąc do spełnienia wymagań i oczekiwań Klientów dużą wagę przywiązujemy do współpracy z Klientem w oparciu o pełne zrozumienie procesów zachodzących w jego organizacji oraz świadczenie pomocy w bieżącej działalności.
W naszej branży, na jakość świadczonych usług główny wpływ mają umiejętności
i doświadczenia osób, wykonujących usługi, dlatego też w skład naszego zespołu wchodzą osoby mające doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości i badania sprawozdań finansowych, które nieustannie pogłębiają wiedzę teoretyczną z zakresu finansów, rachunkowości i podatków.

Powrót